Igrzyska LA - Finał strefowy

Wtorek, 26 maj 2009

W dniu dzisiejszym w Zgorzelcu na pięknym stadionie lekkoatletycznym rozegrany został finał strefowy Igrzysk LA. Piechowicką szkołę reprezentowali: Anna Oleksy, Mateusz Miegoć, Paweł Krajewski oraz Grzegorz Bartyzel.
Najlepiej wypadł Mateusz Miegoć, który zajął IV miejsce uzyskując w finale A czas 8,37. Warto odnotować, że w biegu kwalifikacyjnym Mateusz uzyskał czas 8,13. W biegu na 60m kobiet Ania uzyskała czas 9,21 który nie pozwolił awansować do biegów finałowych. Grzegorz na 1000m choć poprawił swój wynik z finału powiatowego o 6 sekund 3,25.06 to uplasował się na dalszym miejscu. Paweł rzucając 54 metry również zajął dalsze miejsce.

Rozmiar: 8369 bajtów

KLIKNIJ NA OBRAZEK

Igrzyska LA

Piatek, 22 maj 2009

W rozegranych w Cieplicach zawodach w Trójboju LA reprezentacja chłopców wywalczyła I miejsce. Dziewczęta zajęły IV miejsce.

zobacz wyniki

I Memoriał Łukasza Semeriaka

Sobota, 16 maj 2009

Zapraszamy na stadion miejski w Piechowicach.

Rozmiar: 17856 bajtów

Zobacz komunikat organizacyjny

Igrzyska LA

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z Igrzyska LA, które odbyły się w Cieplicach na stadionie przy ulicy Lubańskiej.

Piechowice w Jakuszycach

Poniedziałek, 08 grudnia 2008

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z Otwartych Mistrzostw Piechowic w Narciarstwie Biegowym.

Będę Olimpijczykiem

Niedziela, 07 grudnia 2008

Zobacz galerię - kliknij na obrazek

Reprezentacja naszej szkoły w Mikołajki wzięła udział w Finale Dolnośląskim imprezy sportowo-rekreacyjnej programu KAROL pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnegośląskiego.
Impreza odbyła się w pięknej hali Orbita we Wrocławiu. Rywalizowało ze sobą osiem drużyn, do których dołączyli znani sportowcy m.in. tegoroczna olimpijka-lekkoatletka Sylwia Ejdys czy znany przed laty koszykarz Jerzy Bińkowski. Sędzią głównym zawodów był jeden z członków sztafety 400 - stumetrowców Piotr Rysiukiewicz. Reprezentacja jednej drużyny składała się z 24 uczniów po 4 osoby z klas I-VI, nauczyciel WF-u, dwoje rodziców, samorządowiec oraz sportowiec. Samorząd reprezentował wiceburmistrz Piechowic Krzysztof Raczek oraz Ewa Szmel, która brała czynny udział w zawodach. Drużyny brały udział w 7 konkurencjach. W trakcie imprezy były dodatkowe atrakcje związane z prozdrowotnym stylem życia ( pokaz i degustacja zdrowej żywności, badania i konsultacje związane z krzywiznami kręgosłupa i płaskostopia, poznanie nowych dyscyplin sportu). Na zakończenie imprezy nasza drużyna uhonorowała piękną szklaną statuetą wykonaną przez Marcina Zielińskiego (Szklana Manufaktura)sportowca, który startował w naszej drużynie.

Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Nożnej halowej chłopców

Wtorek, 02 grudnia 2008

Reprezentacja szkoły chłopców zajęła III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w MPN halowej, które odbyły się w Starej Kamienicy!.

Dziewczęta dzień wcześniej zajęły I miejsce!.

Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Koszykowej Dziewcząt i Chłopców

Wtorek, 18 listopada 2008

Reprezentacja szkoły chłopców zajęła III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w MPK, które odbyły się w Piechowicach.
Dziewczęta dzień wcześniej zajęły IV miejsce.

Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców

Środa, 05 listopada 2008

Reprezentacja szkoły dziewcząt zajęła I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w MPR, które odbyły się w Miłkowie!.
Chłopcy dzień wcześniej zajęli VIII miejsce.

Mistrzostwa Strefy Jeleniogórskiej w Badmintonie Drużynowym

Wtorek, 04 listopada 2008

Reprezentacja szkoły zajęła II miejsce w Mistrzostwach Strefy Jeleniogórskiej w Badmintonie Drużynowym, które odbyły się w Pisarzowicach. Badmintonisci zagrają 18 listopada we Wrocławiu w finale Dolnego Śląska

Mistrzostwa Powiatu w Badmintonie Drużynowym

Czwartek, 23 października 2008

Reprezentacja szkoły wywalczyła tytuł Mistrza Powiatu w Badmintonie Drużynowym!

Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Drużynowym

Wtorek, 07 października 2008

Reprezentacja szkoły zajęła VIII miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju Drużynowym, które odbyły się w Łomnicy.

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE "KARKONOSZE" 2008

Piątek, 03 października 2008

Uczenica klasy III wywalczyła brązowy medal na dystansie 500m podczas biegów przełajowych, które odbyły się w Karpaczu. W klasyfikacji końcowej dziewczęta zajęły V miejsce natomiast chłopcy XI.

Rozmiar: 7758 bajtów

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

Piątek, 26 września 2008

Reprezentacja chłopców zajęła VI miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Rozmiar: 25217 bajtów

Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju LA

Poniedziałek, 22 września 2008

Reprezentacja chłopców wywalczyła tytuł Mistrza Powiatu w Czwórboju LA. Dziewczęta uplasowały się na IV miejscu.

Bieg Piastów 2008 - Galeria

Sobota, 20 września 2008

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z IV -tej edycji biegów przełajowych, które odbyły się w Piastowie.

Kliknij na obrazek

Bieg Piastów 2008

Środa, 10 września 2008

W dniu 19 września odbędzie się IV edycja biegów przełajowych "Piastów 2008"

Rozmiar: 4409 bajtów

Zobacz szczegóły - kliknij na obrazek

Nowy sezon sportowy

Zaczynamy niebawem nowy sezon sportowy. Rozpoczynamy zawodami w Czwórboju LA , które odbędą się 22.09.2007r. w Jeleniej Górze.